ELEVAR, s.r.o.

Naša spoločnosť bola založená 10.10.2006. Zastupujeme španielske firmy JASO Equipos de Obras y Construcciones, S.L. a GOIAN  Elevation Systems. Svojim zákazníkom ponúkame predaj a prenájom zdvíhacej techniky s kompletným zabezpečením vrátane dopravy, montážnych a demontážnych prác, servisu a pozáručného servisu a samozrejme dodávky náhradných dielov.

JASO Equipos de Obras y Construcciones, S.L.

Spoločnosť Jaso bola založená v roku 1975 Idiazabal na severe Španielska. Je členom JASO skupiny, v ktorej sú združení výrobcovia vežových žeriavov, mostových žeriavov, stavebných výťahov, plošín a ostatnej zdvíhacej techniky. JASO Equipos de Obras de Construcciones, S.L. je výrobcom vežových žeriavov,  s dlhoročnou skúsenosťou na medzinárodnom trhu. Počas svojej viac ako 30 ročnej existencie umiestnila viac ako 6000 kusov vežových žeriavov po celom svete.

 Svojim zákazníkom ponúka dobrý pomer kvality a ceny produktu. Samozrejmosťou je certifikát ISO9000 pre dizajn a celý žeriav, produkty sú vyrábané podľa najnovších štandardov a technológií, čím sa zabezpečuje ich dlhá životnosť. Produkty spoločnosti Jaso spĺňajú všetky certifikácie a atesty Európskej únie.

GOIAN ELEVATION SYSTEMS

Spoločnosť GOIAN Elevation Systems, založená v roku 2002 so sídlom v Lazkao, je jedným z najmladších členov skupiny JASO. Je zameraná na výrobu stavebných výťahov, výťahov pre veterné mlyny a žeriavy a na výrobu kotvených stavebných plošín. Hlavným cieľom spoločnosti je produkcia vysoko bezpečných zdvíhacích zariadení, ktoré zabezpečujú pohodlný vertikálny presun osôb a materiálu na stavbe.